Unia Oświęcim - strona oficjalna

2010_05_08 Mecz ligowy z LKS Iskra Brzezinka fot. www.sportowcy24.pl
Ładowanie...

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Liga Okręgowa » Wadowice

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Liga typera

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Porażka Juniorów Starszych z Hutnikiem

• autor: Demjan9, 2013-09-15 19:57

W 5 kolejce MLJS Unia Oświęcim przegrała z Hutnikiem Nowa Huta. 1 bramka padła po nieudanej pułapce ofsajdowej. Przy stanie 1:0 sędzia boczny sygnalizował odbicie ręki zawodnika Hutnika, lecz sędzia główny nie odgwizdał karnego. Do przerwy oświęcimianie mieli 2 sytuacje bramkowe, których nie umieli wykorzystać. Najpierw Wąsik minął obrońcę i strzelił nad bramką, a później Ochman mijając 2 zawodników uderzył z ostrego kąta. Do przerwy wynik 1:0 po wyrównanej grze. Po przerwie goście zdobyli bramkę na 2:0 po centrze z rzutu rożnego i udanej główce jednego z ich zawodników. 3 bramka wpadła po ewidentnym spalonym, którego nie zauważyli sędziowie. Bramkę na 3:1 zdobył dla gospodarzy Łukasz Wyroba, po dobitce strzału Palecznego. 4 bramka wpadła po przejęciu piłki przez zawodnika gości, który natychmiast podał do lepiej ustawionego partnera który popisał się pięknym strzałem pod poprzeczkę. Naszym zawodnikom nie można odmówić ambicji i waleczności, lecz to nie wystarczyło na pokonanie krakowskiego zespołu.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

GRUPY NABOROWE

SPONSOR GŁÓWNY