Aktualności

Remis II drużyn młodzików w konfrontacji z Zagłębiem...

• autor: Ba, 2014-03-29 19:28
Remis II drużyn młodzików w konfrontacji z Zagłębiem Sosnowiec

II drużyna młodzików w ramach przygotowań do rundy rewanżowej rozegrała spotkanie kontrolne z zespołem Zagłębiem Sosnowiec. Mecz podzielony został na 3 tercje po 30 minut. Konfrontacja zakończyła się remisem 1-1. Pierwszą bramkę w spotkaniu zdobyli podopieczni Marcin Barciaka, a gospodarze wyrównali stan rywalizacji w końcówce meczu. Unici zagrali bardzo dobre spotkanie pod względem taktycznym i mogą zaliczyć potyczkę do bardzo udanych. Kolejnym sprawdzianem dla naszych młodych piłkarzy będzie konfrontacja z drużyną Podbeskidzia Bielsko-Biała, z którą zagrają już w najbliższy wtorek (1.04) o godz. 13:30 na stadionie MOSiR w Oświęcimiu.

Zagłębie Sosnowiec 1-1 (0-1, 0-0, 1-0) Unia Oświęcim

Bramki: 0-1 Kirejczyk 28', 1-1 85'

Skład zespołu Unii: Widuch - Augustyn, Steń, Lachendro, Skwarczyński, Kamiński, Frączek, Gandurski, Kirejczyk - Gawin, Testowany 1, Pawela, Zajdel, Heród, Walus