Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

Tylko remis na inaugurację!

• autor: kapikabara1234, 2014-03-31 14:08

Pierwsze inauguracyjne spotkanie rundy wiosennej nie można zaliczyć do udanych. Biało-niebiescy dobrze weszli w spotkanie prowadząc 2-0, lecz nie zdołali utrzymać dwubramkowego prowadzenia i ostatecznie zremisowali 2-2.

W 15 minucie meczu Unia wykonywała 4 rzut rożny lecz większego zagrożenia z tego nie było. Goście czekali na swoją szanse i do 30 minuty nie byli w stanie zagrozić bramce gospodarzy. Pierwszą bramkę dla gospodarzy zdobył Jakub Korba po znakomitym podaniu Ochmana. Wynikiem 1-0 zakończyła się pierwsza połowa w której zdecydowanie stroną dominującą była Oświęcimska Unia. Nie minęło 30 sekund drugiej połowy a gospodarze prowadzili 2-0 po bramce Nowotarskiego w tej sytuacji trzeba podkreślić znakomitą asystę Boby. Można powiedzieć że na tym dobra gra zawodników z Legionów się skończyła ponieważ od tego momentu inicjatywę przejęli goście i już w swojej pierwszej dobrej okazji strzelili bramkę kontaktową po nieporozumieniu obrońcy Unii z bramkarzem. Następnie gra toczyła się w środkowej strefie boiska i nie było dobrych okazji bramkowych. Miejscowi chcieli utrzymać bramką przewagę do końca lecz w jednej z ostatnich okazji po wrzutce z 35metra i zamieszaniu w polu bramkowym napastnik gości wyrównał stan meczu. Mecz zakończył się wynikiem 2-2 i pozostaję wielki niedosyt po tym spotkaniu ponieważ prowadziliśmy już 2-0 i ten mecz był po prostu do wygrania. Następne spotkanie Oświęcimska Unia rozegra w sobotę 5 kwietnia w Łękach z tamtejszą Sołą Łęki.