Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

Pierwsze wiosenne zwycięstwo

• autor: kapikabara1234, 2014-04-13 22:05

Unia w końcu zwycięska. Mecz się jeszcze dobrze nie rozpoczął a obrońca z Wadowic w dziecinny sposób stracił piłkę w efekcie na czystą pozycję wyszedł Wiertel lecz jego strzał dobrze obronił bramkarz gości ale przy dobitce Nowotarskiego był już bezradny i w taki sposób Unia wyszła na prowadzenia już w 1 minucie.

Gospodarze poszli za ciosem i naciskali przyjezdnych na ich połowie lecz nie przekładało się to na klarowne okazję. Zawodnicy Skawy pierwszy raz zaatakowali Unie w 15 minucie mecz lecz strzał napastnika gości był zbyt leki i leciał w środek bramki. W 28 minucie meczu Boba urwał się obrońcą gości i dokładnie podał do nadbiegającego T. Koconia który pewnym strzałem podwyższył na 2-0. Trzeba przyznać że gospodarze w końcu grali konsekwentnie w obronie i nie dopuszczali przyjezdnych do okazji bramkowych. Druga część spotkania nie zaczęła się tak doskonale jak pierwsza dla gospodarzy. Unia ustawiła się na swojej połowie i chciała bronić swojego wyniku i czekała na wyprowadzenia dobrych kontr. Pierwszą z nich miał Ochman ale jego strzał okazał się minimalnie niecelny. Goście coraz bardziej się otwierali lecz nie potrafili pokonać gospodarzy a miejscowi raz po raz kontrowali przyjezdnych lecz dobrych okazji nie wykorzystał Wierzbic i Przybyła. Wydawało się że Skawa Wadowice pogodziła się już z porażką to jeden z obrońców Unii tak niefortunnie wybił piłkę że zawodnik gości skierował ją do pustej bramki. Trzeba przyznać że Kubasa nie było na posterunku ponieważ chwilę wcześniej wyszedł na 30 metr do prostopadłej piłki. Przyjezdni próbowali do końca wyrównać lecz ta sztuka już im się nie udała. Unia wygrała 2-1 choć trzeba przyznać że po raz kolejny straciła głupią bramkę. Miejmy nadzieję że w świąteczną sobotę w meczu z Przeciszovią Przeciszów wygramy i zachowamy czyste konto.