Aktualności

JS - Cenny remis z liderem...

• autor: raf, 2014-04-15 19:25

W pierwszym spotkaniu na własnym stadionie w rundzie wiosennej Juniorzy Starsi wywalczyli punkt w konfrontacji z liderem ligi drużyną SMS Kraków, więcej w rozwinięciu...

Sam początek spotkania był już dość nietypowy, ponieważ drużyna gości dotarła do Oświęcimia z pół godzinnym opóźnieniem spowodowanym problemami z transportem. Sam początek spotkania w wykonaniu obu drużyn był dość spokojny do 17 minuty meczu, gdzie zimną krew w polu karnym zachował zawodnik gości Wójcik zdobywając bramkę z głowy. Druga bramka zdobyta po błędzie bramkarza gospodarzy w 38 minucie ponownie na listę strzelców wpisał się Wójcik i nic nie zapowiadało że goście roztrwonią dwubramkową przewagę jednak w 42 minucie meczu bo błędzie tym razem bramkarza gości kontaktowe trafienie zalicza Wąsik. Po zmianie stron goście prowadzili grę a drużyna Unii starała się wyprowadzać kontry i jedna z nich w 79 minucie przyniosła efekt bramkę zdobył Żak, wynik do końca nie uległ zmianie i po końcowym gwizdku wynosił 2:2, warto podkreślić że 59 minucie zawodnik SMS-u nie wykorzystał rzutu karnego.

MOSiR Unia Oświęcim  – SMS Kraków 2:2 (1:2)
0:1 Wójcik 17, 0:2 Wójcik 38, 1:2 Wąsik 42, 2:2 Żak 79

Sędziowali: Michał Gębala oraz Bartłomiej Gębala i Jonasz Kita (Chrzanów).

Żółte kartki: Zybiński, Wyroba – Czubin, Labut, Kawula.

MOSiR: Stachura – Wykręt (75 Stybak), Wyroba, Szyjka, Leszczyński - Pasierbek (50 Żak), Bielawski, Mrowiec, Zybiński – Ochman (46 Wandas), Wąsik.

SMS: Strawa – Piekarski, Grotkowski, Gajewski (46 Labut), Poniedziałek (83 Olejarz) – Dudzic (46 Curyło), Czubin, Sadecki, Kawula – Wójcik, Musiał (61 Kantor)