Unia Oświęcim - strona oficjalna

Losowa galeria

21 października D&R Unia Oświęcim - Brzezina Osiek (Fot. Kasjan Wanat, opr. Paweł Obstarczyk)
Ładowanie...

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Liga Okręgowa » Wadowice

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Liga typera

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Mecz niewykorzystanych sytuacji

• autor: kapikabara1234, 2014-06-11 15:33

Oświęcimska Unia przerwała passe pięciu zwycięstw z rzędu

Gospodarze już w 2 min wyszli na prowadzenie. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego niepilnowany zawodnik miejscowych ładnym strzałem głową nie dał żadnych szans na udaną interwencję naszemu bramkarzowi.  Od samego początku spotkania gra toczyła się głównie w środku pola. W  15 min dobrą okazję miał Boba lecz jego strzał dobrze obronił bramkarz. Jak na taki upał to gra toczyła się w szybkim tempie i było to ciekawe spotkanie. Zagórzanie zadowoleni z prowadzenia wycofali się na swoją połowę i trzeba im przyznać że umiejętnie się bronili ponieważ Biało Niebiescy w pierwszej połowie nie wypracowali sobie żadnej klarownej sytuacji. Na drugą część spotkania Oświęcimska Unia wyszła bardziej zmobilizowana i od razu były tego efekty. Okazje do wyrównania miał Dwornik lecz przestrzelił. Gospodarze tracili coraz więcej sił i to Unia częściej atakowała ale trzeba przyznać że miejscowi równie dobrze kontrowali lecz wprowadzony w przerwie Kubas dobrze spisywał się w bramce. W 78min pięknym strzałem popisał się T.Kocoń i po jego strzale piłka zatrzymała się w samym okienku bramki. Ostatnie 10 minut to ataki Unii lecz dogodniej okazji nie wykorzystał Kabara na domiar tego w tej sytuacji otrzymał drugą żółtą kartkę i osłabił swój zespół czym podciął skrzydła swoim kolegą. Sprawiedliwie trzeba powiedzieć że był to zasłużony remis ponieważ żadna z drużyn nie potrafiła przechylić szali na swoją korzyść. Następne spotkanie Oświęcimska Unia rozegra w najbliższą sobotę o godzinie 17 w Oświęcimiu z Chełmkiem. Serdecznie wszystkich zapraszam na to ciekawie zapowiadające się spotkanie.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

GRUPY NABOROWE

SPONSOR GŁÓWNY